420 Suites & Blue Spa Bath

  • Wi-Fi
  • Darmowy parking
  • Jacuzzi
  • Klimatyzacja
  • Przyjazny zwierzętom

Hotel 420 Suites & Blue Spa Bath Waszyngton jest usytuowany w dzielnicy Northwest 7 km od atrakcji kulturalnych, takich jak Narodowa Galeria Sztuki. Na terenie obiektu znajduje się również parking.

W pokojach hotelu znajduje się jadalnię, a także klimatyzacji oraz telewizja satelitarna. Znajdziesz bidet, wannę spa i oddzielną toaletę w łazienkach.

Pobliskie restauracje, w tym Straw Stick & Brick Delicatessen znajdują się około 5 min piechotą od 420 Suites & Blue Spa Bath w Waszyngtonie.

Narodowy Pomnik Bohaterów II Wojny Światowej jest w prawie 8 km, a dworzec kolejowy Washington Union jest w prawie 6 km. 420 Suites & Blue Spa Bath jest usytuowany w pobliżu takich atrakcji przyrodniczych, jak Ogród zoologiczny Smithsonian Nation Zoo (3 km) i Georgetown Park (9 km). Do pobliskich atrakcji turystycznych Waszyngtonu należy Peoples Congregational United Church of Christ, w około 500 m stąd. Hotel mieści się kilka kroków od stacji autobusowej Georgia Ave NW at Gallatin St NW.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near 420 Suites & Blue Spa Bath Waszyngton
Dc Private Room Luxury Spa Bath
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Dc Private Room Luxury Spa Bath

0 m od nieruchomości
420 Friendly Suites
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

420 Friendly Suites

5.2
Przyjemnie 5 opinii
0 m od nieruchomości
USD 311 USD 280
za noc
Charming Studio - 3 Min Walk To Petworth Metro Station; 10 Min To Convention Center
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Charming Studio - 3 Min Walk To Petworth Metro Station; 10 Min To Convention Center

4.0
Przyjemnie 38 opinii
1.3 km od nieruchomości
USD 101 USD 91
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Ronald Reagan Washington National
    14 km

    Stacje kolejowe

    Brooks Station
    3,6 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Darmowy parking

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Jacuzzi

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Herbata i kawa

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Numer licencji5007242201002512
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Jaka stacja kolejowa znajduje się najbliżej hotelu 420 Suites & Blue Spa Bath?
      Najbliższy do hotelu 420 Suites & Blue Spa Bath przystanek kolejowy to Washington Union, położony w prawie 6 km stąd.
    • ❓
      Czy hotel 420 Suites & Blue Spa Bath oferuje bezpłatne miejsca parkingowe?
      Tak, w hotelu 420 Suites & Blue Spa Bath jest parking za darmo.
    • ❓
      Czy hotel 420 Suites & Blue Spa Bath jest przyjazny zwierzętom?
      Tak, hotel 420 Suites & Blue Spa Bath jest przyjazny dla zwierząt. Chociaż zalecamy naszym gościom zadzwonić z wyprzedzeniem w celu potwierdzenia.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Ronald Reagan Washington National
    14 km

    Stacje kolejowe

    Brooks Station
    3,6 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    420 Suites & Blue Spa Bath Waszyngton

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij